معرفی نمایندگان

نماینده دهکویه ، بریز ، شرفویه الیاس فروزان ۰۹۱۷۱۸۳۵۴۸۰ دهکویه – خیابان امام خمینی – محله بالا – روبروی بانک تجارت

تولید ۱۲ هزار لنگه درهای ضدآب در کارخانه صنایع چوبی کاج لارستان

کارخانه صنایع چوبی کاج در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع با زیربنای ۱۷۰۰ متر مربع در ورودی شهر لار از سمت گراش قرار دارد که سالانه ۱۲ هزار لنگه انواع در اتاق و سرویس های بهداشتی ضدآب تولید می کند.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در حاشیه این بازدید که علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی فرمانداری، علی محمد ابراهیمی زاده رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و مهدی قاسمی معاون اداره کل و رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز حضور داشتند، در سخنانی هدف از بازدید خود را حمایت کامل از بخش تولید و بخش خصوصی عنوان کرد و افزود: برای رسیدن به اهداف رونق اشتغال شهرستان حمایت از بخش تولید و فعال سازی واحدهای تولیدی الزامیست تا زمنیه کامل اشتغال و گسترش سطح تولید داخلی در شهرستان فراهم گردد.

وی با اشاره به ظرفیت  و بستر مناسب لارستان برای فعالیت کارگاههای مختلف در زمینه صنایع چوب اظهار داشت: باید مجموعه شهرستان سیاست گذاری و برنامه ریزی مدونی جهت توسعه و کمک به این واحدها داشته باشد.

فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم ازکارگاه صنایع چوبی کاج لارستان در زمینه اشتغال بهره می برند، ادامه داد: این مجموعه از قابلیت لازم برای رشد و توسعه برخوردار است و در صورت برخورداری از کارگاهی با وسعت بیشتر و ارائه تسهیلات بانکی ، امکان ایجاد اشتغال بیشتر برای جوانان جویای کار را دارد.

حسنی با بیان اینکه کارگروهی در شهرستان جهت بازدید مستمر از واحدهای تولیدی وصنعتی شهرستان تشکیل شده، گفت: با توجه به تاکید دولت تدبیر و امید جهت حمایت از واحدهای تولیدی ، امیدواریم با بررسی و رفع مشکلات صنایع فعال درشهرستان و همچنین کارگاه مذکور زمینه رشد شاخص های اقتصادی شهرستان و ایجاد اشتغال برای جوانان فراهم شود.

معاون استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه کمبود نقدینگی از مهم‌ترین مسائلی است که بخش تولید و صنعت را با مشکل روبرو کرده است؛ افزود: تاکنون تلاش‌های زیادی برای حمایت از تولید و تامین نقدینگی از سوی دولت انجام شده است، اما بخش تولید همچنان به سرمایه در گردش بیشتری نیاز دارد، که امیدواریم نقدینگی بیشتری به سمت حوزه تولید حرکت کند و سرمایه در گردش این واحدها تامین و مشکلات این بخش حل و فصل شود.

وی در پایان تصریح کرد: در خصوص این واحد تولیدی نیز با همکاری بانکها تلاش می کنیم تا بخشی از مشکلات نقدینگی و سرمایه در گردش آن را حل کنیم.

بازدید از نحوه تولید درب ها

گفتنی است صنایع چوبی کاج به مدیریت آقای صمد دانشمند در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع با زیربنای ۱۷۰۰ متر مربع در ورودی شهرستان از سمت گراش قرار دارد که سالانه ۱۲ هزار لنگه انواع در اتاق و سرویس های بهداشتی ضد آب را تولید می کند.

اضافه می گردد که ۸۰ در صد از انواع درهای ملامینه، پلی وود، پرس وکیوم و سی ان سی به استان های بوشهر، کهکیلویه و بویر احمد، هرمزگان، خوزستان،  فارس و شهرستانهای همجوار عرضه می شود.

بازدید تجار افغانستان از کارخانه کاج لارستان

به گزارش روابط عمومی شرکت کاج تجار کشور افغانستان از کارخانه صنایع چوبی کاج لارستان ضمن بازدید ، با توانمندی‌های این واحد تولیدی آشنا شدند.

صمد دانشمند مدیرعامل شرکت کاج در این بازدید گفت: با توجه به امنیت کشور افغانستان و روابط تجاری این دو کشور  اکنون هیات‌های اقتصادی کشور افغانستان از این شرکت و توانمندی های تولیدی آنان بازدید می کنند.

توضیحات مدیر عامل کاج در رابطه با نحوه تولید درب ها
بازدید تجار افغانستان ار صنایع چوبی کاج لارستان

دانشمند افزود: صنایع چوبی کاج توانمندی ویژه ای در ساخت درب های ۱۰۰% ضد آب دارد.
مدیرعامل کاج افزود: این شرکت تنها تولید کننده درب های ۱۰۰% ضد آب در استان های فارس،هرمزگان،بوشهر،خوزستان،کهگیلویه و بویر احمد و کرمان می باشد که قصد داریم با ارائه طرح های مناسب و متنوع رضایت مشتریان را جلب نماییم.


وی در ادامه گفت : یکی از صنایع بزرگ کشورمان که سابقه طولانی در ساخت صنایع چوبی دارد آمادگی کامل دارد تا محصولات خود را به کشور دوست و همسایه ، افغانستان صادر کند.


دانشمند افزود: ما همچنین آمادگی داریم با تکیه بر توان فنی مهندسان و طراحان این مجموعه به سایر کشور های همسایه نیز صادرات داشته باشیم .

بازدید از مراحل ساخت درب های شرکت کاج


تاجر افغانستان نیز در مصاحبه ای گفت: امکانات ، تجهیزات و توان فنی صنایع چوبی کاج را بسیار عالی دیدیم و کاملا” مشخص است که این کارخانه می تواند به خوبی نیازهای ما را برآورده نماید.
وی افزود: امیدواریم هر چه زودتر قراردادمان با شرکت کاج نهایی شود.

بازدید تجار افغانستان ار صنایع چوبی کاج لارستان
بازدید تجار افغانستان ار صنایع چوبی کاج لارستان
توضیحات مهندس حسین دانشمند در رابطه با طراحی درب ها

بازدید فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان از واحد صنایع چوبی کاج لارستان

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و معاون برنامه ریزی و عمرانی ایشان به همراه جمعی از مسئولین شهرستان از جمله رؤسای ادارات صنعت ، معدن و تجارت و تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از واحد صنایع چوبی کاج لار ، تولیدکننده انواع درب های پرسی و ضد آب بازدید نمودند .

بازدید فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان لارستان از واحد صنایع چوبی کاج لار
توضیحات مدیرعامل صنایع چوبی کاج در رابطه با نحوه ساخت درب های ۱۰۰% ضد آب

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن و تجارت لارستان ، در این بازدید که به منظور بررسی مسائل و مشکلات این واحد برگزار گردید ، آقای صمد دانشمند ، مدیر کارگاه ، در خصوص نحوه تولید انواع درب های پرسی و ضد آب و بازار فروش محصولات شرکت توضیحاتی را بیان کرده و از مسئولین شهرستان تقاضای رفع موانع و مشکلات پیش روی شرکت از جمله مجوز افزایش زیربنا و تأمین تسهیلات بانکی نمودند .

لازم به ذکر است واحد تولید صنایع چوبی کاج لار واقع در بزرگراه شهید دکتر دادمان ( ابتدای جاده لار – گراش ) ، تولیدکننده انواع درب های پرسی ضد آب بوده که تعداد حدود ۱۵ نفر کارگر در این واحد مشغول به کار هستند و محصولات این شرکت علاوه بر شهرستان لارستان و استان فارس ، به سایر استانهای جنوبی کشور نیز ارسال می گردد .